Úspora

Vážení zákazníci,

výrobky společnosti AMERICOL B.V. na mytí rukou jsou velice úsporné na spotřebu vody, jelikož vodu používáte až ke konečnému opláchnutí rukou. V době, kdy jsme začínali nabízet mycí pasty na ruce (1994), se ceny vodného a stočného za m3 pohybovaly v jednotkách CZK a SVK. V nynějších dobách 21. století se tyto jednotky CZK a EUR (dříve SVK) mnohonásobně zvedly (70-100 CZK/m3, 3-4 EUR/m3).

Při používání mycích past společnosti AMERICOL B.V. spotřebujete na jedno mytí – opláchnutí cca 3 litry vody. Při denním cyklu (5 mytí) spotřebujete za pracovní rok (280 dní) cca 4200 litrů vody. Ve financích se jedná přibližně o 294-420 CZK/rok nebo 12,6-16,8 EUR/rok. Používáte-li běžné mycí pasty s použitím vody v celém procesu mytí, spotřebujete až desetinásobné množství vody, tj. 2940-4200 CZK/rok nebo 126-168 EUR/rok.

Výhodou mycích past společnosti AMERICOL B.V. je také to, že obsahují ochranné prvky, které Vám po mytí rukou ošetří Vaši pokožku rukou (jojoba olej, lanolín, aloe vera). Ve společnostech s více zaměstnanci se jedná o dosti podstatnou částku, nehledě na skutečnost, že šetříte přírodu (obaly, voda), čističky odpadních vod a také Vaše odpadní potrubí proti zanášení pevnými částicemi při používání mycích past s abrasivy jako jsou např. piliny, písek apod.

 

NEMĚJTE OBAVY Z VYŠŠÍCH POŘIZOVACÍCH NÁKLADŮ, UŠETŘÍTE AŽ DESETINÁSOBEK NA ROČNÍ SPOTŘEBĚ VODY !

 

Většina výrobků AMERICOL B.V. pro průmyslové čištění jsou koncentráty, určené k ředění. Tudíž i relativně vyšší pořizovací cena daného výrobku se Vám po požadovaném naředění podstatně sníží. Na trhu se objevují většinou výrobky s vyšším obsahem vody za podstatně nižší ceny. Jedná se však o výrobky, které již nelze ředit, velice rychle se spotřebují a zůstává po nich velké množství obalů.

 

PAMATUJTE, PROSÍM, NA NAŠE ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A VAŚI PENÉŹENKU !